Komente

Fuck man: hahahaha
Fuck man: ahhahahahahah leshi madh baba ahahha sexy boyyy
Teko: se pari nje faliminderim per personin qe e ka ber ket faqe dhe qe na mundson qe edhe zagracani te jet nje prej fshatrave duke u treguar edhe ne internet…kurse sa per ekipen dihej se jemi me te miret se te gjith…
Veton Arifi: Ju Flm Per Mbeshtetjen Tuaj Tifoz Te Nderuar Besojm Se De Jemi Fitimtar Gjithmon Ne Keto Sfida Por Edhe Mbeshtetja e Juaj Nuk Na Ka Munguer Gjithande edhe Ju Keni Qen Me Ne Por ekipi Jon Shum Er Edhe Ka Fituer Me Gjithate Edhe Un Kam Qen Shum Er Golashenues Por edhe Goli Im Shum Er E Ka Quer Kf.Lirin Ne Finale Per Tu Kualifikuar Ju Flm Per Mbeshtetjen Ishalla Me Fitore
toni: tua laroj serbis
Tifozi: I uroj KF Lirise kualifikimin ne region edhe pse umbi perseri u kualifikua.Pra suksese
dasds: KF Liris patjeter i duet nje portier i mir se ket qe e ka e ka vetem per numer ai nuk eshte per portier ai eshte per asgje ic
tifozi: Po mir ishte KF Liria e pam sa mir ishte i zhgenjeu krejtesisht tifozet, me abiti fakti qe fazliu nuk e bori formacionin por veziri,ai nuk dueshte ta bej formacionin e aq me shum ne formacion te shtinte lojtare qe aspak nuk kane qen me ekipen gjate ndeshjeve ne ligen komunale por dhe aspak nuk kane qene as ne ushtrime ajo i bie qe nuk ka pas besim tek lojtaret e vet por me te mir qenkan ato te cilet i gjene ne rruge sesa lojtaret e vet, me vjen keq me te vertet por nuk dueshte te veprojne ne kete menyre.Ky eshte menimi im.
anonim…..: sot ishte me te vertet nje dit vendimtare per kf.lirin megjithatee disiii ja arriti qellimin se sii ata luajtenn pjesen e parr ishte diqkaa dobet porr pjesa e dyt me disa zevendesimee ishte diqkaje perfekte te klubi nese dot ishte aj formacion prej ne fillim dot ishte mir dhe per ne tifozet.mbrojtje pjes te dyt ishte si gjithmon FORT..na mungon mesfusha.por gjithsesiii mir jemi sukseseee.
aaaa: urime kl lira aj ce edhe pare do vin shum shpet pa merak vet luni juve urime njer edhe ne manasttir ishalal fitore do keni perkrahje edhe nga ne tifozette zjarrt ..urime suksese
xXx: Urime KF Lirise vendin e pare ne ligen komunale por gjithashtu suksese edhe ne ndeshjet kualifikuese
Ajet: Po suksese suksese por gjithcka do te nvaret prej lojes neser dhe per kete gje i beje thirrje gjith pashkfshatareve tane qe te jene te gjithe prane nesh dhe te na mbeshtesin,te na apin zemer e cila do te jete nje plus i madh per ne qe do te ndikoj pozitivisht per ta fituar ndeshjen me KF Dollogozhden.Urime edhe njeher
gjylo: p.sh per gjith lojtaret e klubit futbollistik K.F LIRIA ZAGRACAN gjithashtu p.sh edhe per tifozet tan qe na perkrahin ne cdo ndeshje qe e luajm brenda ose jasht gjithmon ikemi pran kur ikemi tifozet pran ndiemi edhe me te lir por edhe ne nuk i lem kok ulur ja shperblejm me fitore prej sot e tutje suksese per ne kualifikime
xXx: Po lojtaret kan lojt per her mir dhe do te vazhdojne te luajne edhe me tutje mire por problemi i vetem qe eshte te ekipi jone eshte ajo se nuk kemi financim,nqsh kualifikoemi ne region na duen shume pare dikuni 11 000 den duet te pagoen referet kur luemi mbrenda por jasht kur do te luemi nvaret ku do te luemi duen pare per rrugen dhe keshtu eshte shum problem
tatata: urimie kf liri suksese ne   manastir ne finalen e madhe ne tube kafe ku do te zhvilloet ndeshja ne stadiumin e pelisterit urime edhennjer te gjith lujtaret kan lojt mir urime u pershndes nha zvicra
xXx: Urime fitoren dhe kualifikimin ne region
Komentuesi: Bravos i qofte lojtareve te kf lirise ne radozhd kane bore nje ndeshje te vertete dhe nese edhe ne ndeshjet e mbetura do te lue keshtu me te vertet se do te jet ne vendin e pare, nuk kame cka te them vetem i uroj suksese lojtareve por edhe kf liris dhe ishalla dalim kampion.Po na zbardhni faqen
Komentuese: Hmm per pak sa shenoj gol toni top nuk kapi. KF Liria eshte ekip e mir por per mendimin tim nuk duet te marre pleq ne loj se ato ja umbin lojen, gjithashtu ketu e permend edhe Artanin i cili e mban shum topin, gjithashtu i duet edhe nje sulmues me te mir, per mbrojtjen skemi car te themi eshte super.
bukuroshe: neser toni shnon gol besoj se do shenoj neser uri,me kf liri
luki: suksese
tifozi: KF Liri te urojm suksese
vendooo: ajde kf liriaaaaa   keshtu vazhdooo ihaaaaaaa hehe
zagracani.tk: Vizitor te dashur e ne vecanti ti anonime bukuroshja qe ke len komentin tend duet ta dish se ketu ku ti e ke len komentin tend ipen komente vetem ne lidhje ne KF Lirin ne qofte se don te lejsh komente lidhur me fshatin ton dhe ne lidhje me ate se si duket faqja jon ateher komentin tuaj do te lini tek faqja kryesore. Shpresoj se e keni marr ate cka deshit te ta shpjegojm.
xXx: Dhe sa per ate qe that se ne lavderoemi e ke shum gabim se ne e tregojm at cka esht e vertet, stadiumin me te vertet e kemi pusto por edhe ne keto kushte ne dim te fitojm dhe te jemi te paret e liges komunale dhe shpresojm se do te jemi edhe me tutje.
xXx: ti anonime bukuroshe nese e lexon kete koment duet ta dish se kjo eshte faqja e zagracanit por kjo nen faqe ne te cilen ke len ti komentin tend ka te bej me skuadren e fshatit ton dhe per ate shkak emri i tonit eshte aq i permendur. besoj se tash e ke te qart, Ju faleminderit
anonime bukuroshja: ejj zagracani vetem pak ma sqaroni ketu mund te japesh komenta per zagracanin si fshat apo ne veqanti per tonin lojtarin tuaj aq te dalluar siq e beni ju se nese esht ashtu do tua keshilloj dicka hapni faqe special per tonin dhe ti japim komenta aty ne ati ..sa per fshatin tuaj duhet te shkoni pak me perpara ok gurin e gjyshit e keni ne rradh te par por kujdesuni pak per at vend.kulla nuk keni kjo esht e ditur,mos thoni se keni.stadionin e keni katastrof per at un ua keshiilloj beni ca perparime ne fshat pastaj lavderojuni edhe me lojat qe i beni se si shum golla keni dhen ..pak me te verteta sendet ne ket faqe ju lutem ..flm per mirkuptimin .sidoqoft ju uroj fat edhe un ..gjithashtu edhe tonit
xXx: ju lutem mos e shfrytezoni emrin xXx per fjal jo te pelqyera ok
xXx: o langaqe te zaggraqanit qar boni
anonim: valoniii
xXx: Po me te vertet Toni eshten lojtari kryesor i KF Liris i urojm atij qe te japi sa me sum golle
anonim nag zagraqani: un medoj ce   luka toni eshte nje dibler i fort ka kapaciete te madh nuk fal dot shnce ay esht shum i atashem .po noramalish qe te gjith te mir jeni urime kf liri edhe trenerit fazli
xXx: Urime fitoren lojtareve te KF Lirise dhe gjith qytetareve te fshatit Zagracan. Ju uroj suksese te tjera ne te ardhmen
xXx: Edhe une mendoj se Toni eshten lojtari kyq i ekipit ton por nganjeher nuk eshten ne vete fare, ka pas raste kur ka qen ne dy metro me porten dhe i ka ren topit disa metra larg portes por shpresoj se ne Morovisht dhe ne lojat e ardhshme te KF Lirsi te jet ne forme dhe te shenoj sa me shum gola. I urojm fat KF Liris
egzon: po ay me te verte ka kapacitete gjindet ne goll njer per njer 1 eshte edhe besoj ce ne morovish 2 gola shenon un medoj ashtu   urime kf liri
ttt: toni eshte lojtari me i daluur pa ate ska loj urime
ttt: vvv
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s