Tito Vilanova kthehet në stërvitje


Trajneri i dytë i FC Barcelona’s,Tito Vilanova,ishte pjesë e trajnimit të sotëm të mëngjesit,për herë të parë,pas 22 Nëntorit,pasi që kishte një operacion të suksesshëm në gjëndër pranë veshit.Me këtë operacion,Tito Vilanova nuk arriti të jetë bashkë me Guardiola’n në ndeshjet me Milan,Getafe,Rayo Vallecano,Levante dhe ndeshja e mbrëmshme kundër BATE Borisov’it.

 

Në stërvitjen e sotme,morën pjesë edhe Cuenca,Muniesa dhe Soriano.Përveç kësaj,lajmi i mirë është që Adriano ka punuar sëbashku me grupin.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s