Karaormani – KF Liria, nuk luet sot.


Ndeshja mes Karaormanit dhe KF Liris nuk eshte zhvilluar sot per shkak te festes se Kurban Bajramit, se kur do te zhvillohet kjo ndeshje ende nuk kemi ndonje  informacion.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s