KF Liria – Veleshta


Ne keto momente zhvillohet pjesa e dyte nga ndeshja KF Liria – Veleshta dhe rezultati aktual eshte 2-2 ku te dy golat per skuadren tone i ka shenuar Valon Ismaili, shpresojm qe ne vazhdim te ndeshjes skuadra jone te qesi nje rezultat pozitiv

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s