KF Liria fiton kunder Veleshtes


Ne ndeshjen e zhvilluar sot mbas dite ne stadiumin e Laorishtit skuadra jone KF Liria ka arrit te marr pik te plota kunder skuadres se Veleshtes me rezultat te pwrgjithshem 3-2, ku te tre golat per skuadren tone u shenuan nga Valon Ismaili, me kete fitore tash skuadra jone ka grumbulluar gjithsej 15 pike dhe mban poziten e 12, pra ka rikuperuaj tre vende ne renditje prej javes se kaluar. Ndersha skuadra e Veleshtes mbas kesaj humbje gjendet ne poziten e fundit te renditjes tabelare  bashk me Mazatarin dhe Mlladostin me 10 pik te tubuara.

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s