Neser, KF Liria – Veleshta


Neser KF Liria do ta zhvilloj ndeshjen e xhiros se 14- te ne terenin vendas kunder nje tjeter skuadre strugane KF Veleshta, ndeshja do te zhvillohet duke filluar nga ora 14:00 ne Stadiumin ne Ladorisht.

Para kesaj ndeshje KF Liria mban poziten e 15 me 12 pik te tubuara, 2 me shume sesa Veleshta e vendit te 17 me 10 pik te tubuara por dhe me nje ndeshje me pak.

Kryendeshja e javes do te zhvillohet ne Novac ku Novaci kampjon pret nenkampjonin Karaormanin, ndeshje e cila zhvillohet sot, pervec kesaj ndeshje sot gjithashtu do te zhvillohen edhe perballjet mes Podmoqanin dhe Poeshevos por edhe Rabotniku me Vardinon. Neser Vllaznimi do te luaj ne ternin e Kravarit, Prespa perballet me TP Petollin, Nlladost – Dobrushevo, Mazatar – Leshani dhe Mogilla – Pitu Guli

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s