Barca syt kah Pato


Krerët e Barcelonës po e monitorojnë situatën e sulmuesit brazilian Alexandre Pato te Milani, shkruan të mërkurën “El Mundo Deportivo”.

Pato kohët e fundit po ka shumë probleme me lëndime dhe drejtuesit e Milanit po e shqyrtojnë mundësinë e shitjes së tij në fund të këtij edicioni. Pos Barcelonës, për transferimin e Patos interesim ka treguar edhe skuadra angleze Chelsea. Për lirimin e Patos skuadra italiane kërkon të paktën 20 milionë euro dëmshpërblim.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s