Neser, KF Liria – Mazatar


Neser KF Liria do te perballet me skuadren e Ohrit Mazatarin, skuader e cila per keto 7 jave ka arrit te grumbulloj vetem 3 pik. Ndeshja do te zhvillohet ne stadiumin ne Ladorisht me fillim ne ora 15:30. I urojm sukses skuadres sone dhe nje rezultat pozitiv.

Ne javen e 8-te te liges se trete do te zhvillohen edhe keto perballje: sot Vllaznimi do te jet mysafir i Poeshevos,  Novaci kampion pret Mogillen ndersa Podmoqani Leshanin, neser Karaormani do te jet pysafir ne Prespe kunder skuadres me te njejten emer kurse skuadra e Veleshtes do te jet mysafire e Dobrushevos, TP Petroll – Vardino, Mlladost – Pitu Guli dhe Kravari – Rabotnik

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s