Liga e trete e Maqenonise


KF Liria edhe perkunder humbjes se djeshme nga ekipi i Rabotnikut mban ende vendin e 10 me 9 pike te tubuara aq sa kane edhe skuadra nga e cila pesuam disfat dje Rabotniku por dhe skuadra e Dobushevos.

Nderko vazhdon renditjen e tabeles vazhdon ta kryesoj Novaci me 21 pik tre me shum se Karaormani i cili ka fituar derbin strugan kunder Veleshtes me rezultatin prej 1-2. Ekipi i Vllaznimit ka arrit te marri nje tjeter fitore ne terenin vendas kesaj here kunder skuadres se Dobrushevos me rezultatin e pergjithshem 3-0 dhe per momentin mban poziten e 13 me tete pik te tubuara nje me pak se skuadra jone.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s