Neser, KF Liria – Kravari, ora 16:00


Neser KF Liria do te perballet me njerin nga pretendentet kryesor per vendin e pare te kesaj lige Kravarin, loja do te filloj ne ora 16:00 ne stadiumin ne Ladorisht.

Kete jave sezonale do ta nis dueli mes Poeshevos dhe Leshani por dhe kampioni aktual Novaci me Leshanin, ndeshje te cilat po te zhvillohen sot ne ora 16:00.

Ne diten e neserme kur do te perballet dhe ekpi jone do te zhvillohet edhe derbi tjeter lasik i Struges mes Karaormanit dhe Vllaznimit, skuadra tjeter strugane Veleshta do te udhetoj per ne Prespe ku do te perballet me kundershtarin tone te kaluar Prespen.

Ndeshjet e tjera te kesaj jave jane keto:

       
same Dobrushevo          – Vardino    –
 
same Podmoçani          – Mogilla    –
same Poeshevo        – Leshani    –
same T.P. Petroll        – Pitu Guli    –
same Mlladost          – Mazatar
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s