KF Liria peson ne Manastir


Skuadra jone pasi qe kishte bere nje ndeshje mjaft te bukur javen e kaluar ne shtepi kunder skuadres se Mlladostit kesaj jave peson nje humbje te thell prej 4-1 kunder kampionit aktual Novacit, goli i vetem per skuadren tone u shenua nga Veton Arifi.

Dy ndeshjet e ardhshme skuadra jone do ti zhvilloj ne terenin vendas kunder skuadres se Prespes respektivisht Kravarit dhe shpresojm nga keto perballje skuadra jone te nxjerr plot 6 pike.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s