Neser, KF Liria – Novaci


Neser KF Liria do te udhetoje per ne qytetin e Manastirit ku do ta zhvilloj ndeshjen e katert ne kuader te Liges se trete kunder kampionit aktual Novacit, ndeshja do te filloj ne ora 16:00, I urojm sukses skuadres sone dhe shpresojn te kethehen me nje fitore

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s