Sot, KF Liria – Mlladost


 

Sot KF Liria do te zbres ne fush per ta zhvilluar ndeshjen e trete te sezonit ku do te berballet me skuadren e Mlladostit, ndeshja do te zhvillohet ne ora 16:30 ne stadiumin e Ladorishtit. I ftojme te gjith banoret e fshatit Zagracan dhe Shum te jen te pranishem ne stadium per ta perkrah skuadren tone dhe sebashku te nxjerrim nje rezultat pozitiv.

Ndeshjet e tjera te kesaj jave jane keta:

       
same Vardino    – Vllaznimi    –
same Leshani         – Veleshta    –
same Pitu Guli          – Karaorman    –
same Novaci         – Prespa    –
same Kravari          – Podmoçani    –
same Rabotnik       – T.P. Petroll    –
same Mazatar        – Poeshevo    –
same Mogilla         – Dobrushevo    –
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s