Sport.Es : Cesc Fabregas,do te jete qe sot ne Barcelone


Cesc Fabregas do te prese,deri sa transferimi i tij tek Barcelona,te zyrtarizohet.Por kerkohet kujdes dhe rrespekt ndaj klubit te Arsenalit.Sipas Sport.Es,lojtari do te zbrese sot ne token e Barcelones,ku mendohet te jete qete dhe ardhja e tij nuk mund te beje zhurm,sepse vemendja esht tek El Classico.Marrveshja esht mbyllur tashme,dhe esht e plote.Cesc Fabregas do te nenshkruaje nje kontrate 5 vjecare me Barcelonen.

Shkaku i mosardhjes se tij ne Barcelone,esht zemerimi i klubit te Arsenalit,te cilet jan shum te merzitur nga mesazhet e Pique’s dhe Puyoli’t.Nje justifikim i tepruar,nga ana e Arsenalit.Por tani per tani,esht planifikuar,qe ky lojtar te arrije ne Barcelone,mbremet vone.Mendohet,se vetem pak ore apo minuta,para se te filloje El Classiso.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s