”Cesc Fabregas ?…Mungon vetem nje ‘PO’ zyrtare,nga Arsenali”


Dje pritej te jete dita e Cesc Fabregas,pritej qe ai te behet zyrtarisht lojtar i Barcelones,por nuk ndodhi kjo gje.Mundo Deportivo,thote se esht arritur gjithcka mes Arsenalit dhe Barcelones,per Cesc Fabregas,dhe esht dhen nje ‘po’ jo zyrtare,nga Arsenali.Klubi i Barcelones ka pritur qe te marre nje ‘po’ zyrtare dje nga Arsenali,por nuk ka ndodhur.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s