Ne daten 7 gusht KF Liria do ta zhvilloj ndeshjen e pare ne Ligen e 3 te Maqedonis


KF Liria Zagraçan në datën 7 Gusht do ta zhvilloj ndeshjen e parë në historin e saj në Ligën e tretë të Maqedonisë, loja do të luhet në terenin tonë dhe për këtë gjë po ju bëjmë një thirrje pulibke për ta përkrah skuadrën tonë për të shkuar sa më lart që ëshë e mundur. Ju të nderuar vizitorë të faqes tonë do të jeni të informuar për çdo gjë, Ju faleminderit

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s